>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/12/2005

Василь ЧЕРВОНІЙ: “Рішення з‘їзду “НСНУ” про ініціювання моєї відставки є абсолютно безглуздим”

“На посаду голови облдержадміністрації мене рекомендувала Українська народна партія, а не НСНУ, тож і не з’їзду цієї партії мене звільняти”, - на цьому наголошує голова Рівненської облдержадміністрації Василь ЧЕРВОНІЙ у своїй Заяві щодо рішення з’їзду “Народного Союзу Наша Україна” звернутися до Президента України з проханням звільнити з посади голову Рівненської облдержадміністрації.

“Рішення з‘їзду “НСНУ” про ініціювання моєї відставки є абсолютно безглуздим”, - говорить у своїй заяві Василь ЧЕРВОНІЙ. “Причини заяви НСНУ - суто політичні, адже з‘їзд не висунув жодних претензій до моєї господарчої діяльності на посаді керівника області. Гадаю, йдеться виключно про особисті амбіції керівників НСНУ, які вийшли з партійних лав КУЧМИ-ЯНУКОВИЧА-МЕДВЕДЧУКА, та їхнє невдоволення моєю партійною приналежністю. Делегатам з’їзду варто було б уважно прочитати Конституцію України, а також Закон “Про політичні партії””, - зазначає Василь ЧЕРВОНІЙ.

Разом з тим, голова Рівненської облдержадміністрації наголошує, що рішення НСНУ жодним чином не вплине ні на його долю, ні на його політичні переконання, ні на його авторитет серед виборців Рівненщини.

“Дякувати Богові, у нашій державі не існує однопартійної системи, на зразок тієї, що діяла за радянських часів, коли рішення керівної спрямовуючої партії було обов‘язковим для виконання всіма органами державної і місцевої влади. Таке рішення з‘їзду “НСНУ” є не просто протизаконним, воно понижує рейтинг цієї партії, яка й без того втрачає свої позиції”, - йдеться у заяві Василя ЧЕРВОНІЯ.


Версія для друку На першу сторінку