>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/01/200706:30 PM

Юрій КОСТЕНКО: «НУ і БЮТ заважає об’єднатися з Правицею те, що вони не мають такого досвіду жертовності задля України, який має Правиця»
"Львівський портал", 01 червня 2007 р.

«НУ і БЮТ заважає об’єднатися з Правицею насамперед те, що вони не мають такого досвіду жертовності задля України, який має Правиця. Скільки нам доводилося у Верховній Раді нехтувати свої політичні амбіції, свої кадрові питання для української державності. Така компромісність національної демократії й дала змогу Україні розвиватися.
З іншого боку, те, що сьогодні відбувається в політиці, таке протистояння, може навіть довести до громадянського конфлікту, але ніхто не хоче поступатися своїми інтересами. Якщо запитати, а який це інтерес, де там можна відділити бізнес від національного інтересу? То такої картини ви не побачите. Тому я хочу сказати, чому склалася така ситуація. Бо в Україні немає того стержня в парламенті, який, з одного боку, проводить безкомпромісну за ідеали українства політику, а з іншого – здатен шукати такий політичний компроміс, який потрібен для держави, і йти на нього».

Львівський портал, 01 червня 2007 р., http://portal.lviv.ua/comments/2007/06/01/171804.html


Версія для друку На першу сторінку