Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/30/200408:00 PM

СУМИ. Влада шантажує людей через відключення води?

Зранку 30 листопада в різних куточках м. Суми в квартирах зникла вода. Офіційного пояснення про відключення води керівництво „Міськводоконалу” не може надати у зв’язку з тим, що ... воно саме відсутнє на робочому місці.

На мітингу біля облдержадміністрації була оголошена інформація про нібито причетність до цих подій Григорія СУРКІСА, який начебто контролює „Сумиобленерго”. Член обласного Комітету національного порятунку Володимир БАРАНОВ повідомив, що до нього зранку прийшли працівники міськводоконалу та розповіли про “команду від СУРКІСА припинити поставку води у місті, відключивши міськводоконал від енергопосточання”. Відомо, що вода відсутня в квартирах в деяких спальних мікрорайонах, можливі відключення води в школах, про що начебто сьогодні були разіслані попереджувальні телефонограми.

Люди на мітингу, обговорюючи ситуацію, пов’язують проблеми водопосточання з актом помсти з боку міської влади до мешканців Сум, які вже дев’ять днів проводять багатотисячні мітинги на майдані Незалежності з вимогою відставки міського голови Володимира ОМЕЛЬЧЕНКА, голови облдержадміністрації Володимира ЩЕРБАНЯ та визнання міською та обласною радами Віктора ЮЩЕНКА Президентом України


Версія для друку На першу сторінку