Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/23/2004

Антон БУТЕЙКО: “Коментарі Г.ВАСИЛЬЄВА щодо отруєння В.ЮЩЕНКА можуть стати ще однією підставою для негайної відставки з посади Генерального прокурора, навіть не очікуючи результатів президентських виборів”

“Коментарі Генпрокурора Геннадія ВАСИЛЬЄВА щодо отруєння кандидата на пост Президента України Віктора ЮЩЕНКА стали черговим свідченням кричущої правової непрофесійності правлячої в Україні команди, нехтування Конституцією та законами України”,- вважає заступник Голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. Коментуючи вислови генпрокурора, він, зокрема, зазначив:

--Навіть не Генеральному прокуророві, а студенту третього курсу юридичного факультету, має бути відомо про те, що частиною другою статті 32 Конституції України та частиною четвертою статті 23 Закону України “Про інформацію” забороняється поширення конфіденційної інформації про особу без її попередньої згоди.

Йому мало б також бути відомо про існування Рішення Конституційного Суду України від 30 жовтня 1997 року за N 5-зп, Справа N 18/203-97, згідно з яким “Медична інформація, тобто свідчення про стан здоров'я людини, історію її хвороби, ... за своїм правовим режимом належить до конфіденційної”.

На жаль, з екрану телевізорів та по радіо на українську аудиторію вилилися “одкровення” високого державного посадовця, що нагадували не найкращий зразок поведінки. Не хотілося б порівнянням образити якусь категорію людей, яких приписують до соціального дна. Схоже, що у своєму нестримному бажанні у черговий раз прислужитися не принципам верховенства права, представник правлячого режиму готовий до повного ігнорування елементарних норм і правил правової культури.

Цей епізод може стати ще однією підставою для негайної відставки Г.ВАСИЛЬЄВА з посади Генерального прокурора України, навіть не очікуючи результатів президентських виборів”.


Версія для друку На першу сторінку