>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/28/200403:59 PM

Ярослав ДЖОДЖИК: “Збанкрутіла влада хоче позбавити людей останньої надії на поліпшення життя”

Про ставлення “Нашої України” до політичної реформи розповів голова Тернопільської обласної організації УНП, народний депутат України Ярослав ДЖОДЖИК в інтерв’ю газеті “Свобода”(№6, 21січня 2004 р.). У матеріалі під назвою “Вся королівська рать — проти всього народу” він ділиться думками з приводу намагань “більшовиків” вчинити антиконституційний переворот.

“Всі варіанти так званої політичної реформи слугують одній меті — як владоможцям залишитись при владі. Нічого іншого вони в собі не містять” — зазначає депутат. На його думку, лукавство “королівської раті” полягає не тільки в маніпуляціях термінами президентських виборів. Спочатку “проекти” передбачали вибори глави держави у 2004-му, потім — у 2006-му. Тепер же нав’язується ідея виборів “гаранта” цього року, але — парламентом. Причому – дуже хитро. Зміни сформовані не в основному тілі Конституції, а в Перехідних положеннях. Якщо ці Положення упустити в останній момент (на це й розраховує більшість), то набирає сили норма обрання президента Верховною Радою. Ось чому “Наша Україна” не може допустити цього лукавого варіанту.

“Збанкрутіла влада хоче позбавити людей останньої надії на поліпшення життя — із її зміною. Ми тільки захищаємо Конституцію і – захищаємося”, — каже народний депутат.


Версія для друку На першу сторінку