>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/16/200505:38 PM

ВИСТУП
Голови Української народної партії Юрія КОСТЕНКА
на установчому з’їзді Українського Народного Блоку
КОСТЕНКА і ПЛЮЩА

16 грудня 2005р.

Ваше Святосте, Всечесні отці, вельмишановні гості, дорогі колеги.

Український Народний Блок сьогодні нарешті став реальністю. Попри сумніви, перешкоди, залякування та погрози. Чесна, патріотична, професійна українська політична команда, якої так потребує наше суспільство, постала боротися за владу в Україні.

Україна не почалася з помаранчевої революції.

16 років ми торували український шлях. Саме на наших політичних плечах поставали Декларація про державний суверенітет, Акт про незалежність, українська Конституція, перший президент-демократ. У нашій політичній команді немає популярних співаків, олігархів та спортсменів. Зате серед нас усі ті, хто починав українську справу у шістдесятих, хто відстоював право бути українцем у брежнєвських таборах у сімдесятих, хто створював громадсько-політичну альтернативу комуністичному режиму у вісімдесятих, хто голодував зі студентами на майдані у дев’яностих, хто був найбільш гнаний владою у своїй вистражданій незалежній Україні 14 років поспіль.

Наш блок покликаний зупинити перетворення України в державу без українців, без українського виробника, без українського фермера, без українських мови, історії, національних героїв. Ми є блоком захисту національних інтересів України: політичних, економічних, культурно-історичних та єдиною політичною командою, яка послідовно виступає 14 років за членство України в ЄС та НАТО.

Ми є командою однодумців, яка ніколи не співає політичні пісні на замовлення: на заході – про УПА, а в Криму – про російський флот.

Ми є командою, яка пропонує праву альтернативу подальшого розвитку незалежної України.

Ми зробимо державу гарантом розвитку української нації, зростання добробуту українських громадян та становлення громадянського суспільства.

Наша влада стане відкритою та підконтрольною суспільству. Буде нарешті реалізовано принцип відокремлення бізнесу та влади. Ми скасуємо всі види недоторканості влади. Перед законом будуть рівними і президент, і депутат, і пересічний українець.

Європейських соціальних стандартів ми досягнемо через економічне зростання. Державна підтримка буде гарантовано надаватися всім, хто починатиме виробничу діяльність. Політика захисту національного виробника, розвитку внутрішнього ринку, створення робочих місць та заощадливого використання природних ресурсів стане нашим головним економічним пріоритетом.

Ми вирішимо проблему енергозабезпечення України шляхом енергозбереження, диверсифікації постачання нафти й газу, пріоритетного використання власних енергоресурсів: вугілля, ядерного палива, масштабного застосування альтернативних джерел.

Будуть відновлені хліборобські традиції українського народу та реалізоване право громадян на приватну власність на землю і сільське господарство в Україні, нарешті, стане прибутковим, а селянин заможним.

Наша професійна, чесна патріотична команда гарантуватиме:

Бюджет – прозорий, соціально та регіонально орієнтований, який обслуговуватиме інтереси всього суспільства, а не лише наближених до влади.

Соціальну політику – справедливу, спрямовану на боротьбу з бідністю та безробіттям.

Охорону здоров’я – доступну, недорогу та ефективну.

Освіту – сучасну, патріотичну, не корумповану.

Культуру – самобутню, націєтворчу, європейську.

Науку – конкурентноспроможну, високотехнологічну, інноваційну.

Ми забезпечимо підтримку духовного розвитку особистості, об’єднання суспільства та міжконфесійну злагоду. Ми будемо сприяти утворенню єдиної Помісної православної церкви та вимагатимемо передачу всіх культових споруд музейного фонду включно з Софією Київською Українській Православній Церкві Київського Патріархату.

Наша політична команда розглядає загрози українській мові як одну з найнебезпечніших загроз національної безпеки. Свою мову ми завжди будемо боронити всіма доступними політичними методами.

Врешті-решт, ми зробимо Європу в Україні з європейськими рівнями демократії, прав людини, соціальними та економічними стандартами.

Саме про таку українську Україну мріяли і боролися за неї десятки поколінь. Саме таку державу ми проголошували у 91-му і обирали для неї президентом Ющенка у 2004-му.

І ми не можемо програти, бо ми команда, яка йде у владу з Україною в серці. Тому – до боротьби, шановна українська громадо! За право бути українцями у своїй державі. За право бути українською владою!

Слава Україні!


Версія для друку На першу сторінку