Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/20/2005

ЗАПОРІЖЖЯ. Антон БУТЕЙКО пояснив запорізьким журналістам причини невступу УНП в НСНУ

“УНП – партія з національно-демократичною ідеологією, в той час як Народний Союз – з більш ліберальною, до того ж ми завжди виступали за обрання лідера за принципом “знизу вверх” і більш демократичний шлях об’єднання”, - так пояснив запорізьким журналістам одну із причин „невступу” до НСНУ заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО. З офіційним візитом в якості заступника міністра закордонних справ він побував у Запоріжжі вперше. Цей візит проходив у рамках відзначення днів Європи в Україні.

Під час прес-конференції в Запорізькій облдержадміністрації Антон БУТЕЙКО давав журналістам пояснення про плани України щодо вступу до НАТО і Євросоюзу, про переваги такого рішення і можливі проблеми на цьому шляху. Під час прес-конференції представники Запорізьких ЗМІ поряд з питаннями, що стосувалися зовнішньої і внутрішньої політики, ставили питання і про партійну політику. Кореспондентів цікавило, чому Українська народна, не приєдналася до Народного Союзу „Наша Україна” і з чим, власне, ітиме на майбутні вибори”?

“Справа в тому, що наша партія йшла на вибори як незламна опора для народного Президента Віктора Ющенка. І те, що ми все ж таки отримали перемогу, не змінило нашої позиції, хоча до Народного Союзу ми і не увійшли. Статут УНП не передбачає можливість злиття, але дозволяє співпрацю і партнерські стосунки. На таких позиціях ми і взаємодіємо з цією політичною силою”, - пояснив Антон БУТЕЙКО.

Він також наголосив і на тому, що Українська народна – єдина партія, програма якої декларує сприяння державі на шляху вступу до НАТО і Євросоюзу і ставить це одним із своїх основних завдань.


Версія для друку На першу сторінку