>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/21/2005

Антон БУТЕЙКО розцінив позицію Володимира ЛИТВИНА щодо вступу до СОТ як «філософію пораженчества»

«Питаннями вступу до Світової організації має займатися вся державна машина і всі політичні сили, які хочуть для України добра, а не робити так, як це роблять окремі політичні сили», – вважає перший заступник МЗС, заступник голови Української народної партії Антон БУТЕЙКО.

Посилаючись на видання «Кореспондент», яке передало інформацію, що «спикер Верховной Рады Владимир ЛИТВИН склонен думать, что Украина не станет членом ВТО до конца текущего года», Антон БУТЕЙКО сказав, що «для політичного діяча такого рівня робити подібні заяви є неприпустимим». «Замість того, аби робити кроки з метою якнайшвидшого прийняття якісних законодавчих актів, які дозволять нам вступити в СОТ, лідер Народної партії ЛИТВИН сіє сумніви. Це не є філософія активних прозахідних національних інтересів, це є філософія пораженчества», – переконаний дипломат.

«Світова організація торгівлі об’єднує майже 150 держав світу, які працюють у режимі, що охоплює більш, ніж 96% товарообігу, тим більше, що за твердженнями фахівців після вступу до СОТ в Україні ВВП збільшується від 4 до 8 мільярдів доларів в рік. Звичайно, що ми маємо бути там, це абсолютно нормальний варіант для розвитку української держави, економіки та процвітання українського народу», – додав Антон БУТЕЙКО.

Супротив певних політичних сил та блокування законопроектів, прийняття яких є умовою по вступу до СОТ, Антон БУТЕЙКО пояснив як бажання цих сил залишатися при владі і політичній, і економічній з метою отримувати прибутки через старі тіньові схеми.


Версія для друку На першу сторінку