>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/23/200803:51 PM

СБУ виявила факти проведення незаконної агітації політичними опонентами УНП з провокаційною метою

«У результаті перевірок, які здійснює СБУ за фактами правопорушень, виявлено непоодинокі факти проведення незаконної агітації політичними опонентами з провокаційною метою, для чого використовується символіка інших політичних сил. Так, встановлено, що Українська народна партія (УНП) не має жодного відношення до незаконної агітації на масиві Оболонь, про що повідомлялось раніше. У свою чергу, СБУ вживатиме заходів для встановлення замовників та виконавців цих провокаційних дій», - зазначено в інформаційному повідомленні Прес-центру Служби безпеки України, розміщеному на офіційному сайті СБУ.

21 травня 2008 р. була поширена неправдива інформація щодо методів ведення виборчої кампанії Українською народною партією. Зокрема, серед політичних сил – учасниць кампанії на виборах київського міського голови та до Київської міської ради, - щодо яких СБУ виявила факти підкупу виборців, була названа Українська народна партія. З цього приводу Прес-служба УНП оприлюднила Заяву.

У ній зазначено, що «УНП була і залишається ідеологічною політичною силою, яка ніколи не вдавалася і не вдаватиметься до методів підкупу виборців», оскільки «послідовно обстоює змагальність програм та засуджує застосування в політиці будь-яких недемократичних методів ведення боротьби».

Прес-служба УНП також наголосила, що «Українська народна партія, на відміну від окремих безідеологічних мегаблоків, які представляють виключно інтереси олігархічного капіталу і оперують багатомільйонними виборчими бюджетами, ніколи не оперувала на виборах коштами, які навіть теоретично дозволяли б застосовувати технології «купівлі голосів».»

У документі зазначено, що «УНП підтримує зусилля Служби безпеки України з виявлення фактів підкупу виборців, оскільки вважає, що в останні роки фінансове втручання у виборчий процес набуло форм та обсягів, що загрожують конституційному ладу в країні».

Розглядаючи повідомлення окремих ЗМІ щодо методів ведення виборчої кампанії Українською Народною Партією як провокацію, Прес-служба УНП звернулася до правоохоронних органів з вимогою «вжити невідкладних заходів для припинення провокативних дій щодо УНП на виборах до Київської міської ради».


Версія для друку На першу сторінку