Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/13/200702:28 PM

КОСТЕНКО прогнозує долучення до Української правиці «Свободи» та КУНу і впевнений, що Правиця пройде в парламент
«Ми продовжуємо роботу з Всеукраїнським об’єднанням «Свобода» і на з’їзді блоку плануємо ухвалити звернення і до «Свободи», і до Конгресу українських націоналістів з пропозицією долучитися до Української правиці», – запевнив сьогодні, 12 квітня, кореспондента Західної інформаційної корпорації лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО.
За словами пана КОСТЕНКА, на те, що «Свобода» досі не в Правиці, вплинуло рішення з’їзду Народного руху України, який через різні обставини не включив «Свободу» до переліку тих партій, з якими можна блокуватися.
Також Юрій КОСТЕНКО повідомив, що з Республіканською Християнською партією та Партією відродження села, з якими 24 березня УНП, НРУ та УРП «Собор» підписали меморандум «Про створення блоку національно-демократичних та патріотичних сил», Правиця буде співпрацювати.
Щодо можливого блокування у Верховні Раді з іншими демократичними силами КОСТЕНКО зазначив таке: «У парламенті мені видається природнім співпрацювати з «Нашою Україною», а от з лівоцентристами з БЮТу ми маємо узгодити програму спільних дій».
Те, що Українська правиця обов’язково пройде в парламент, у КОСТЕНКА немає сумніву.

За матеріалами «Західної інформаційної корпорації»
12.04.2007 р., http://zik.com.ua/index.php?news_id=79545Версія для друку На першу сторінку