>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/26/200707:03 PM

`Правиця` бачить спроби торпедувати створення помаранчевого мегаблоку

„Той, хто хоче об'єднання президентських сил, шукає можливостей, як це зробити; той, хто не хоче, – постійно шукатиме причини, чому це зробити не можливо", - заявив керівник Центрального виборчого штабу Блоку "Рух-Українська правиця", заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК. У такий спосіб він прокоментував заяви представників колег по блоку – Народної самооборони та НСНУ – щодо їх вимог до переговорного процесу та остаточного документу блокової угоди, зокрема, в частині розподілу місць у майбутньому Кабміні, першості в списку та створення єдиної партії на базі блоку одразу після виборів.

""Правиця" як головну мету створення мегаблоку вважала і вважає досягнення максимального результату пропрезидентськими силами на дострокових виборах. Якщо у нас з НСНУ та Самообороною мета спільна, тоді давайте шукати можливості, як цей блок все-таки утворити. Якщо мета інша – давайте її сформулюємо, причому зробимо це прозоро – і одне для одного, і для виборців", - наполягає Ярослав ДЖОДЖИК.

На його думку, "розподіл посад в Кабміні, першість у виборчому списку, обов'язкове злиття всіх учасників в єдину партію" – це "речі однозначно вторинні у порівнянні з головною метою".

"Ультимативні інтонації, які чути при обговоренні теми створення єдиної партії від наших потенційних колег по мегаблоку, а також постійне продукування перших десяток та комплектація Кабінету міністрів спонукають до думки, що для частини колег акценти суттєво зміщені. Мені це все дуже нагадує підходи "любих друзів", які зарекомендували себе не найкращим чином одразу після помаранчевої революції", - зазначає заявив керівник Центрального виборчого штабу Блоку "Рух-Українська правиця", заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.

Він також нагадав, що протягом часу, який минув від дня парафування угоди, "представники "Правиці" не дозволяли собі оприлюднювати інформацію, формально не погоджену під час переговорів".


Версія для друку На першу сторінку