>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


04/04/200602:38 PM

УНП заявляє, що склад парламенту V скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України і підкреслює: “при будь-яких компромісних комбінаціях при створенні парламентської коаліції й формування уряду, владу контролюватимуть олігархи”

“Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України”, - на цьому наголошується у Заяві фракції Української народної партії, яку сьогодні з парламентської трибуни виголосив представник фракції Степан ХМАРА. Причиною такого результату виборів, як значиться у заяві, є “розчарування немічністю й безпорадністю влади”, “відсутність контролю за використанням астрономічних фінансових ресурсів на виборчу кампанію”, “беззастережна брехня олігархічних космополітичних кланів і недосвідченість виборців”, “непоінформованість виборців про персональний склад виборчих списків олігархічних кланових команд”.

Невтішною, на переконання Степана ХМАРИ, виглядатиме ситуація щодо створення парламентської коаліції й формування уряду: “При будь-яких компромісних комбінаціях при створенні парламентської коаліції й формування уряду контролювати владу будуть олігархи, а їхні клани продовжуватимуть боротьбу між собою за монопольне захоплення влади”.

Далі – повний текст Заяви:

--26 березня 2006 року відбулися вибори представницької влади всіх рівнів в сучасній історії України.

Цими виборами закінчився другий етап української Помаранчевої революції – поразкою українського народу.

У боротьбі за владу в Україні перемогу отримали представники великих олігархічних космополітичних кланів. У новообраній Верховній Раді України в сумарній кількості абсолютну більшість отримали представники трьох олігархічних кланів, які конкурують між собою за контроль над Україною і її багатствами.

При будь-яких компромісних комбінаціях при створенні парламентської коаліції й формування уряду контролювати владу будуть олігархи, а їхні клани продовжуватимуть боротьбу між собою за монопольне захоплення влади.

Вперше з 1990 року у Верховній Раді не буде представництва українських патріотичних національно-демократичних сил – виразників національно-культурних, економічних і соціальних інтересів українського народу.

Нинішнім переможцям – представникам великого олігархічного космополітичного капіталу, який виріс на розграбуванні національних багатств українського народу, - чужі проблеми національної культури, малого і середнього національного бізнесу, соціальні проблеми української людності.

Склад парламенту п‘ятого скликання є найбільш неукраїнським за всю історію незалежної України.

Створилася парадоксальна ситуація – народ своєю волею проголосував проти своїх інтересів!

Сталося це внаслідок:

- розчарування немічністю й безпорадністю влади, що спонукало значну частину виборців пійматися на популістські приманки Партії регіонів і Блоку Юлії Тимошенко;

- повної відсутності контролю за використанням астрономічних фінансових ресурсів на виборчу кампанію, що дозволило олігархічним кланам досягти величезного фінансового та організаційного домінування над неолігархічними політичними партіями у виборчому процесі;

- беззастережної брехні олігархічних космополітичних кланів і недосвідченості виборців;

- майже повної непоінформованості виборців про персональний склад виборчих списків олігархічних кланових команд, захованих за абстрактними назвами партій;

- того, що значна частина патріотичного електорату стала жертвою обману - прагнучи звільнити від сваволі олігархів і симпатизуючи особисто Юлії Тимошенко, вона проголосувала за антиукраїнську олігархічно-кучмістську команду БЮТ.

Результати виборів засвідчують, що становище українського народу не покращилося, а значно погіршилося, і головна боротьба за права українців ще попереду.

Ми дякуємо всім виборцям, які проголосували за Український Народний Блок Костенка і Плюща проявивши високий патріотизм і громадянську мужність».


Версія для друку На першу сторінку