>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/24/200606:45 PM

УНП пропонує провести повторні вибори мерів Чернігова, Полтави та Кіровограда за рахунок коштів відповідно СПУ, Партії регіонів та БЮТ

На численних порушеннях конституційних прав мешканців територіальних громад українських міст внаслідок дій представників ряду парламентських партій, які ввели в оману своїх виборців, наголошено в заяві VIІІ (позачергового) з‘їзду Української народної партії, який відбувся 24 червня у Києві. «Обрані 26 березня 2006 року міські голови Чернігова (М.РУДЬКОВСЬКИЙ – СПУ), Полтави (А. КУКОБА – ПРУ), та Кіровограда (В.КАЛЬЧЕНКО – БЮТ) цинічно зневажили своїх виборців, відмовившись від виконання обов’язків на користь роботи у Верховній Раді України», - зазначається у документі.

УНП вказує, що «через необхідність проведення нових виборів державному бюджетові буде завдано значних збитків». «Кошти, які могли б бути використані на соціальні потреби мешканців територіальних громад Чернігова, Полтави та Кіровограда, будуть потрачені на проведення повторних виборів», - йдеться у Заяві. З огляду на це, УНП пропонує парламентарям «ухвалити рішення щодо фінансування повторних виборів мерів міст Чернігова, Полтави та Кіровограда за рахунок коштів відповідно Соцпартії, Партії регіонів та БЮТ, які, згідно з чинним законодавством України, передбачено використати як відшкодування витрат цих партій на проведення парламентських виборів».

УНП звернулася до Верховної Ради з пропозицією внести зміни до виборчого законодавства, які б забороняли одночасно балотуватися на посади голів територіальних громад та до Верховної Ради України.


Версія для друку На першу сторінку