>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/11/200705:26 PM

УНП закликає керівництво НУ-НС і БЮТ не зволікати зі створенням демократичної коаліції

УНП закликає керівництво Блоку "Наша Україна – Народна Самооборона" та БЮТ не повторювати торішніх помилок і не зволікати зі створенням демократичної коаліції. Про це йдеться у Заяві Української народної партії, ухваленій Правлінням УНП. У документі наголошено, що "демократичні сили не мають права на "другу коаліціаду"", і "демократична коаліція має розпочати роботу негайно після складання присяги новим складом Верховної Ради".

"Ми закликаємо наших партнерів по Блоку і по майбутній коаліції не захоплюватися поділом портфелів, адже не задля цього громадяни віддавали свої голоси за демократичні сили, а швидше пройти всі формальності, аби негайно розпочати роботу нового складу законодавчої та виконавчої влади", - йдеться у Заяві УНП.

УНП акцентує увагу політиків, обраних від демократичних блоків, що "поки не сформовано демократичну коаліцію, фактично діє т. зв. антикризова коаліція та сформований нею уряд". "Це означає, що поки демократичні сили, які перемогли на позачергових виборах-2007, розв'язують організаційні питання, в державі провадить свою політику попередня влада. Що це за політика – Партія регіонів та КПУ ще раз нагадали своєю передвиборчою агітацією", - йдеться в документі.

У цьому контексті УНП наголошує, що "саме на нинішній період припадають багатомільярдні газові переговори уряду з Росією, які провадить лідер Партії регіонів". Окрім того, Партія регіонів продовжує антиукраїнську війну на гуманітарному фронті: виходить з ідеєю референдуму щодо статусу російської мови в Україні; у Харкові, де міську владу очолює представник ПР, понівечено пам'ятник Шевченку, а торік знищено меморіальний знак УПА; у Полтаві, де в міській владі більшість становлять "антикризовики", знищено камінь, закладений на місці майбутнього пам'ятника Петлюрі.

"Ми переконані: аби зупинити війну влади з Україною і українцями, демократичні сили мають чимшвидше самі стати владою", - переконані в УНП.

"Важливим і складним етапом формування демократичної коаліції є узгодження Програми її дій. Свідченням цього є сформований на сьогодні "протокол розбіжностей", що фіксує різні позиції у програмах НУ-НС і БЮТ. Українська Народна Партія закликає керівництво НУ-НС та БЮТ, попри всі складнощі, при узгодженні Програми коаліції не робити "розмінною монетою" національні економічні інтереси та національну гідність", - зазначено в Заяві УНП.


Версія для друку На першу сторінку