>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/29/200401:57 PM

Олександр МОСІЮК: “Ситуація, що склалася в Україні у зв’язку з політичною реформою, представляє загрозу національній безпеці країн ЄС”

“Рішення ПАРЄ щодо України буде ультимативним, витриманим в дипломатичних тонах”, - вважає голова Аналітичної ради УНП, член Центрального Проводу УНП Олександр МОСІЮК. На його думку, “суть рішення буде полягати в тому, що Україна має відкласти політичну реформу до президентських виборів, а в разі невиконання рішення ПАРЄ Україну виключать з Ради Європи та запровадять проти неї економічні санкції”. Олександр МОСІЮК вважає, що “ситуація, яка складається в Україні у зв’язку з політичною реформою представляє загрозу національній безпеці європейських країн, та, зокрема, країн ЄС”, оскільки “мова йде про утворення режиму в Україні, який буде раковою пухлиною на тілі європейського континенту”. “Для Європи Україна, після проведення “реформи” та утвердження диктатури, стане “експортером зла”, оскільки будь-яка диктатура тягне за собою такі явища, як нелегальна імміграція, нестабільна політична ситуація, торгівля зброєю, експорт проституції та ін.” – вважає він. Голова Аналітичної ради УНП не виключає, що у разі невиконання резолюції ПАРЄ буде ведена санкція щодо заборони в’їзду на територію ЄС людей з оточення Президента КУЧМИ. Він зазначив, що якихось дій щодо зміни курсу конституційної реформи у політиці АП після рішення РЄ не буде, тому що “це люди, які вибрали шлях створення кризи, і від цього шляху вони не відступляться”.

Рішення ПАРЄ, на думку Олександра МОСІЮКА, може вплинути на ту частину більшості, яка знаходиться в так званій “тихій опозиції”. Також він не виключає, що рішення вплине на спікера парламенту Володимира ЛИТВИНА, “який у багатьох випадках займав здорову позицію”.

“У разі ігнорування АП резолюції та подальшого проведення силовим методом конституційної реформи викличе “різке загострення протистояння в суспільстві та активізацію непарламентських вуличних методів боротьби”, - прогнозує голова Аналітичної Ради УНП Олександр МОСІЮК.


Версія для друку На першу сторінку