>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/24/2005

Працівники апарату Національної ради з телерадіомовлення обурені фальшуванням фактів в ефірі ТРК “Україна”

Про брутальне фальшування фактів в ефірі ТРК “Україна” заявляє радник Націіональної ради України з питань телерадіомовлення Іван НЕЖИВИЙ, якого, як і заступника голови Національної ради Віталія ШЕВЧЕНКА, керівник телекомпанії Геннадій КОНДАУРОВ публічно звинуватив у незаконних діях під час виборчої кампанії та тиску на засіб масової інформації.

Намагаючись виправдати свої порушення та непривабливі дії свого керівництва, заявляє І.НЕЖИВИЙ, телекомпанія вдалася до купюрування відеозаписів записів та поширення неправдивих відомостей навіть після того, як її представники і особисто пан Кондауров могли впевнитися в хибності своїх дій і погодилися з рішенням Національної ради про оголошення попередження керівництву телекомпанії, заявляє І.НЕЖИВИЙ.

“Справа не лише в фальшуванні фактів, – каже І.НЕЖИВИЙ. – Мене і моїх колег вражає брутальне топтання телевізійників “України” по прізвищах службовців Національної ради, і логічним виходом з цієї ситуації стане захист нами честі, гідності та професійної репутації в суді”.


Версія для друку На першу сторінку