>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/27/200510:48 AM

Енергозабезпечення, підприємництво, сільське господарство мають бути першочерговими в роботі Уряду, - вважає Юрій КОСТЕНКО

“За 9 місяців Уряд не зможе вирішити усі проблеми, але можна чітко показати тенденції, якими він керуватиметься в тих чи інших галузях виробництва”, - зазначив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО в прямому ефірі радіо “Ера”. Він переконаний, що цього часу достатньо для того, “щоб інвестор повернувся в Україну, малий підприємець розпочав свою власну справу, фермер чи селянин, який чітко знатиме цінову політику Уряду щодо врожаю на наступний рік, не кинув землю, а обробив і засіяв її”.

Юрій КОСТЕНКО наголосив на трьох ключових питаннях, які, на його переконання, мають бути пріоритетними в роботі Уряду. По-перше, енергозабезпечення України. “Це проблема, якою не займався жоден Уряд незалежної України системно. Вона потребує дуже неординарних і радикальних кроків. В іншому випадку український виробник недоотримає мільярди кубометрів газу для виробництва, а це металургія, хімічна промисловість, тощо”, - зазначив він. Друга проблема – підприємництво. “Не треба багато робити, треба скасувати декілька тисяч нормативних актів міністерств, відомств і Кабінету Міністрів, аби припинити терор виробника, і одразу почне оживати виробнича діяльність в Україні”, - зауважив лідер УНП. Третя проблема, яка на переконання Юрія КОСТЕНКА потребує негайного вирішення, – сільське господарство. “Зібрано дуже гарний урожай, але знову селянин залишається в боргах, бо закупівельні ціни не відповідають тому, що витрачено на вирощування цього врожаю”, - додав Юрій КОСТЕНКО.

Лідер УНП також підкреслив, що “УНП підтримуватиме не Юрія ЄХАНУРОВА з його Урядом, а Україну і потреби українського виробництва, а з цим і українського громадянина”.


Версія для друку На першу сторінку