>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/30/200501:52 PM

ПОЛТАВЩИНА. Команда УНП в Шишацькій райдержадміністрації збільшила надходження до бюджету на мільйон гривень. За рахунок цих коштів відремонтувано школи

644300 гривень було виділено цього року на ремонт шкіл у Шишацькому районі, з них 414 уже освоєні, повідомив голова Шишацької райдержадміністрації, голова Шишацької районної організації Української народної партії Сергій СОЛОВЕЙ.

За рахунок цих коштів було реконструйовано одну й побудовано дві теплогенераторні (у Михайликах, Воскобійниках і Великій Бузовій), відремонтовано каналізаційну й водопровідну систему в Шишацькій школі, дахи в школах Ковалівки, Сагайдака, Гоголевого, Пришиба, реконструйовано їдальню в Яреськах, проведено поточні ремонти шкіл. За весь 2004 рік на ці потреби було виділено всього 17 тис. грн. Сергій СОЛОВЕЙ до призначення цього року на посаду голови Шишацької райдержадміністрації працював учителем і заступником директора Шишацької гімназії для обдарованих дітей.

За словами Сергія СОЛОВ’Я, владі вдалося так суттєво збільшити видатки на заклади освіти завдяки різкому збільшенню, порівняно з попередніми роками, надходжень до районного бюджету від підприємств нафтогазового комплексу, які діють у районі. Так, торік було залучено близько 350 тис. грн., а цього року – вже понад 1 млн. 150 тис. грн., ще 170 тисяч надійде до кінця року.

Оцінюючи роботу своєї партійної команди в Шишацькому районі, голова Полтавської обласної організації Української народної партії Олександр КУЛИК зазначив: “Така велика різниця в цифрах і сумах свідчить про те, що нова влада не краде, не бере хабарів, веде прозорий, відкритий діалог як з підприємницькими структурами, які “несуть золоті яйця”, так і з населенням, яке за свої податки в усі часи утримує владу. Але тільки тепер відчуває від неї віддачу”.


Версія для друку На першу сторінку