Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
УНП - підсумки року >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/09/200607:22 PM

Валерій АСАДЧЕВ: “ОМЕЛЬЧЕНКО намагається „насолити” всьому Києву”

“Використання солі як методу боротьби з ожеледицею повинно бути обмеженим», – переконаний народний депутат, кандидат на посаду Київського міського голови від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща Валерій АСАДЧЕВ.

Він наголошує на негативних наслідках цього для екології міста: „Сольові розчини забруднюють ґрунти та поверхні річок, шкодять зеленим насадженням, потрапляючи у коріння, а сольові випари потрапляють і у без того забруднену атмосферу столиці”. „Сіль шкодить навіть автотранспорту, роз’їдаючи залізо, що ж тоді говорити про людину!”, - каже він. Замість солі як засіб боротьби з ожеледицею Валерій АСАДЧЕВ пропонує використовувати спеціальну суміш, як це робиться у європейських країнах.

Довідково. Ґрунти міст України інтенсивно забруднюються, зокрема й засолюються. Окрім іншого, джерелом солей в придорожніх ґрунтах, може бути високо мінералізовані розчини, які утворюються на дорогах та тротуарах взимку, коли використовують кухонну сіль для боротьби з ожеледдю. Крім того, під час таяння снігу, розчини кухонної солі потрапляють у воду, а через неї в організми тварин, рослин та людини.


Версія для друку На першу сторінку