Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/29/200509:04 PM

Лідери УНП та НРУ закликають патріотичні сили України припинити чвари та об‘єднати свої зусилля

«Припинити чвари і об‘єднати свої зусилля задля того, щоб, опираючись на патріотичні сили, Віктор ЮЩЕНКО зміг будувати Україну з українським обличчям», - з таким закликом звернулися до політичних сил національно-демократичного патріотичного державницького спрямування голови партій-засновниць Блоку Віктора Ющенка "Наша Україна" – УНП та НРУ – Юрій КОСТЕНКО та Борис ТАРАСЮК. Відповідне Звернення вони підписали, «враховуючи ситуацію, яка склалася в Україні, та громадську думку, що насаджується з метою розколу українського суспільства».

Коментуючи підписаний документ, заступник голови Української народної партії Олександр МОСІЮК зазначив, що «УНП має намір єднатися з усіма правоцентристськими силами, в списках яких не буде дискредитованих політиків, котрі звинувачуються в корупції та ставлять свої амбіції над інтересами України; нам по дорозі з тими політиками, для яких Україна в серці, а не кишені».

Конкретна ж конфігурація блоку, підкреслив Олександр МОСІЮК, сьогодні перебуває на стадії переговорів.

Олександр МОСІЮК також підкреслив, що програма дій Уряду, що базується на програмі Президента, має бути нині стратегічною, «щоб тактичні питання не домінували над стратегією». Проблеми в державі, переконаний МОСІЮК, «треба долати, здійснюючи інституційно-правові зміни». «Сьогодні в Україні не здійснюється судова реформа, не прийнято закон про Президента України, про Кабмін. Конкретні зміни необхідно внести в закони України, щоб можна було здійснювати розслідування корупції у владі», - наголосив він.


Версія для друку На першу сторінку