>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/23/200703:30 PM

ЗАЯВА Ради НРУ-УНП
В жовтні ц.р. представниками російської організації „Евразийский союз молодежи” був знищений Державний Герб України, встановлений на горі Говерла. На підтвердження здійсненого акту вандалізму, „Евразийский союз молодежи” розмістив на своєму веб-сайті відповідні фотографії, а також коментарі до цієї події.
Представники згаданої російської організації у брутальний спосіб заперечують факт існування Української держави та стверджують, що „время т.н. "незалежной Украины" заканчивается”. Більше того, вони фактично погрожують можливістю організації в Україні терактів, заявляючи, «мы не сможем остановить своих украинских активистов от превентивных акций прямого действия против т.н. руководства этой псевдостраны".
Згадані дії містять ознаки злочинів, передбачених статтями 109, 110, 112, 258, 338, 346 Кримінального кодексу України.
Згадана акція має на меті, окрім всього іншого, і провокування міжетнічного протистояння в Україні та псування атмосфери у двосторонніх відносинах України з Росією.
Рада НРУ-УНП кваліфікує подію, яка сталася на Говерлі, як прояв шовінізму з боку російської організації. Ми переконані, що російська сторона не покриватиме злочинців, а притягне їх до кримінальної відповідальності за злочин шовінізму, що засуджений міжнародним співтовариством.
Рада НРУ-УНП звертається до Президента України В.Ющенка, як гаранта Конституції України, та правоохоронних органів невідкладно вжити заходів для затримання осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, а також заборонити на території України діяльність організації „Евразийский союз молодежи”.


Версія для друку На першу сторінку