>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/26/200710:00 AM

Віктор АНУШКЕВИЧУС: «Ми показати приклад, як може фахово працювати команда, послідовно реалізовуючи концепцію розвитку міста»

«Ми хотіли показати приклад, як може фахово працювати команда, послідовно реалізовуючи концепцію розвитку міста. Завдяки успішному випуску облігацій та вчасному погашенню внутрішніх облігацій Івано-Франківськ здобув позитивний публічний кредитний рейтинг, який є вагомим нематеріальним активом. Він сприятиме залученню інвестицій, у тому числі виходу на міжнародні ринки капіталу, зниженню вартості запозичень у майбутньому», - прокоментував представник Блоку «Рух-Українська правиця» від Української народної партії, міський голова Івано-Франківська Віктор АНУШКЕВИЧУС підтвердження кредитного рейтингу місту з боку кредитної агенції «Кредит-Рейтинг» на рівні "uaВBB" з прогнозом «стабільний». Підтвердження рейтингу "uaВBB" відображає достатні можливості позичальника своєчасно і повністю виконати свої кредитні зобов’язання в умовах українського фінансового ринку.

«В Україні традиційно звикли вважати, що «праві» можуть результативно займатися тільки гуманітарною сферою. Ми довели, що це не так, що серед нас є люди, які вміють ефективно керувати. Наслідком цього вже стало визнання Івано-Франківська найкомфортнішим містом для проживання одним з провідних українських видань «Фокус» і ось зараз підтверджено кредитний рейтинг, котрий свідчить про нашу платоспроможність», - зазначив Віктор АНУШКЕВИЧУС.

Додвіково. Незалежним рейтинговим агентством «Кредит-Рейтинг» місту Івано-Франківськ у 2005 році було присвоєно, а в 2006 році підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг на рівні «uaBBB» за українською національною шкалою кредитних рейтингів із стабільним прогнозом, що є 4-ю позицією з 16-ти, та відображає достатню спроможність позичальника вчасно і повністю виконати в умовах українського фінансового ринку зазначене боргове зобов’язання.


Версія для друку На першу сторінку