>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/27/200304:20 PM

На Харківщині вводять “хлібні картки”?

Голова Харківської облдержадміністрації Євген КУШНАРЬОВ нещодавно підписав розпорядження “Про цільову одноразову допомогу малозабезпеченим верствам населення на компенсацію різниці в цінах на хліб у зв’язку з його подорожчанням у 2003 році”. Коментуючи цей документ, голова Харківської обласної організації Української Народної Партії Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ сказав, що “фактично цим розпорядженням на території області запроваджуються “хлібні картки”, хоча й називаються вони дещо по-іншому — “компенсацією.”

Згідно з розпорядженням Харківського губернатора, на компенсацію малозабезпеченим громадянам різниці від подорожчання хліба з обласного бюджету виділено 562,5 тисячі гривень, які місцеві органи влади мають розподілити серед пенсіонерів, що отримують мінімальну пенсію, малозабезпечених сімей та дітей-інвалідів до 16 років. Але Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ вважає, що “цей крок все одно не зніме усієї гостроти проблеми, породженої хлібною кризою.”

“Якщо врахувати, що на території області проживає понад 20 тисяч малозабезпечених сімей, які отримують житлові субсидії, а, отже, і мають право на одноразову “хлібну” допомогу, то не важко вирахувати ціну тієї допомоги”, - говорить В.ТРЕТЕЦЬКИЙ, — “На кожну таку сім’ю припаде приблизно по 30 гривень. Скільки хлібин на них можна купити, теж не важко порахувати”.

Голова обласної організації УНП також нагадав, що на Харківщині розроблена і начебто працює поетапна Стратегія подолання бідності, але більшість населення області про це навіть не здогадується. “Зате всі знають, що саме влада “благословила” і подорожчання хліба, і підвищення тарифів на комунальні послуги”, - сказав В.ТРЕТЕЦЬКИЙ.


Версія для друку На першу сторінку