>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/17/200804:20 PM

Ярослав ДЖОДЖИК: «Севастополь має стати центром транспортних комунікацій, туризму та рекреаційною зоною»

«Переглянути запропонований варіант Державного бюджету з метою включення Севастопольського порту у список проектів державної реконструкції на 2008 рік» пропонує Уряду представник парламентського Комітету з питань бюджету, заступник голови Української народної партії Ярослав ДЖОДЖИК. Він вважає, що «в такий спосіб можна перетворити Севастополь на центр транспортних комунікацій, туризму та зробити з нього повноцінну рекреаційну зону».

«Від початку свого заснування Севастополь розвивався у двох напрямах: як військово-морська база і як комерційний порт. Зокрема, севастопольські рибопромислові об’єднання донедавна були провідними на Чорному морі», – нагадує Ярослав ДЖОДЖИК.

Однак сьогодні, зазначає депутат, «Севастополь став регіоном з депресивною соціально-економічною сферою».

Причину цього Ярослав ДЖОДЖИК вбачає в «надмірній мілітарності міста»: «Базування Чорноморського флоту РФ блокує економічний розвиток Севастополя, діяльність міста». «У розпорядженні міста залишається тільки рибний порт. А для приморського міста розвиток портової інфраструктури впливає на достаток населення та розвиток економіки», – наголошує заступник голови УНП Ярослав ДЖОДЖИК.


Версія для друку На першу сторінку