>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/03/200711:39 AM

`Декларація від 28 червня між НСНУ та `Народною самообороною` не може вважатися офіційним документом про утворення виборчого блоку,` - керівник юридичного департаменту УНП Андрій МОСТИСЬКИЙ
"Декларація об’єднання демократичних сил”, підписана 28 червня 2007 року між НСНУ та „Народною самообороною”, не може вважатися офіційним документом про утворення виборчого блоку, як це коментують багато політиків та ЗМІ", - заявив керівник юридичного департаменту УНП Андрій МОСТИСЬКИЙ. Він так аргументував цю думку:
- "Відповідно до частини 2 статті 10 Закону України „Про вибори народних депутатів України”, „Кандидатів у народні депутати України може висувати партія, яка зареєстрована в установленому законом порядку не пізніше ніж за триста шістдесят п’ять днів до дня виборів, або виборчий блок партій за умови, що всі партії, які входять до його складу зареєстровані не пізніш як за триста шістдесят п’ять днів до дня виборів”.
Згідно з офіційною інформацією Міністерства юстиції України, станом на 2 липня 2007 року політична партія під назвою „Народна самооборона” не зареєстрована, а пан Ю.ЛУЦЕНКО не очолює жодної із зареєстрованих політичних партій.
Отже, „Народна самооборона” не є суб’єктом виборчого процесу і тому не може висувати кандидатів у народні депутати ні самостійно, ні в блоці з іншими партіями.
Ю. ЛУЦЕНКО може бути включений до виборчого списку як позапартійний.
Окрім того, існують певні сумніву в тому, що партії „Вперед Україно” та Християнсько–демократичний союз, які неформально стоять за політичним брендом „Народна самооборона”, офіційно уповноважували Ю.ЛУЦЕНКА на підписання будь-яких документів, в тому числі про їх негайну ліквідацію „ще до виборів”.
Слід наголосити, що документи від імені політичного об’єднання „Рух-Українська правиця”, до якого входять УНП, НРУ та УРП „Собор”, підписуються керівниками усіх трьох згаданих партій.
Європейська політична культура передбачає, зокрема, і коректність та легітимність підписання документів".


Версія для друку На першу сторінку