>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/24/200603:23 PM

Українська народна партія вимагає оприлюднення результатів роботи урядової комісії в Полтавській області

Рада Полтавської обласної організації Української народної партії засвідчила свою повну підтримку діяльності голови Полтавської облдержадміністрації, члена УНП Валерія АСАДЧЕВА. Заяву про це було ухвалено 21 жовтня під час засідання Ради обласної організації УНП. Члени Ради закликають до якнайшвидшого оприлюднення результатів роботи урядової комісії, яка працювала в області позаминулого тижня.

УНП стурбована тиском, який чиниться в районах на посадових осіб – членів партії. Так, про переслідування з політичних мотивів заявили міський голова Карлівки Сергій ЯКОВЕНКО та заступник начальника Котелевського районного відділу освіти Сергій МАТУС. Рада обласної організації УНП звертається до голови облдержадміністрації з проханням об’єктивно вивчити ситуацію, яка склалася в Котелевському районі та Карлівці, та захистити цих людей від несправедливих утисків.

Рада також розширила склад Проводу обласної організації УНП, обравши трьох нових членів: голову Полтавської міської організації УНП Михайла БУГРІЯ, голову Новосанжарської райдержадміністрації Миколу ДОЛИНУ та головного редактора „Полтавської газети” Тетяну КСЬОНЗ.

Під час засідання Ради голова Полтавської обласної організації УНП Сергій СОЛОВЕЙ вручив партійні квитки Михайлові БУГРІЮ, голові Полтавської міської організації УНП, та Світлані ЯКОВЛЕВІЙ, голові Октябрської районної в м.Полтаві організації УНП, які стали членами партії в цьому році.


Версія для друку На першу сторінку