>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/25/200704:03 PM

Юрій КОСТЕНКО: `Якщо більшість у парламенті понад 90% часу контролювали комуністи або олігархи, годі дивуватися, що лише 4% українських законів кореспондуються із законодавством ЄС`
"Україна сидітиме за "залізною завісою" доти, доки більшість у парламенті контролюватимуть, як 16 років Незалежності, комуністи або олігархи", - заявив сьогодні на Рівненщині лідер Української народної партії, представник блоку "Наша Україна-Народна самооборона" Юрій КОСТЕНКО.
Він нагадав той факт, що "українці, на відміну від сусідів-поляків, не можуть вільно пересуватися європейськими країнами, бо їм неохоче видають шенгенські візи". "Українці почуватимуться в Європі "людьми другого сорту" доти, доки обиратимуть політиків, які досі поводяться, як "хатинка на курячих ніжках" - не знають, до кого повернутися передом, а до кого задом: до Росії чи до Європи, а тому ініціюють всілякі референдуми", - зазначає КОСТЕНКО.
Політик нагадав, що "з 1990 до 2007 рік більшість у парламенті майже монопольно контролювали ліві, ліві-олігархи, а сьогодні олігархи". "Уособленням їх правління" він називає "Олександра МОРОЗА, який керував Верховною Радою спочатку, у 1990-94 рр., через комуністичну більшість – "групу 239", а потім, у 1994-98 та 2006-07 рр. - через посаду спікера", а також "Олександра ТКАЧЕНКА, який керував парламентом у 1998-2000 рр.". Виняток, наголошує КОСТЕНКО, становив "невеликий період, коли парламент очолював Іван ПЛЮЩ, - під час перебування ЮЩЕНКА на посаді прем’єра була дещо інша більшість".
"Але жодного разу в українському парламенті не було 226 українців, демократів, патріотів. Якщо більшість понад 90% часу контролювали комуністи або олігархи, годі дивуватися, що лише 4% українських законів кореспондуються із законодавством ЄС," – зазначає КОСТЕНКО.
Він акцентував увагу, що для поступу в Європу, вступу в НАТО "не досить слів": "Говорячи сьогодні про ЄС, ніхто чомусь не згадує, що, скажімо, Польський сейм 10 років працював над тим, аби національне законодавство привести у відповідність до європейських вимог".
Він прогнозує, що за умови "зміни парламентської більшості на демократичну, проукраїнську, за 5 років українське законодавство можна привести у відповідність до європейського". Водночас, наголошує КОСТЕНКО, "змінити його буде неможливо, якщо ліві та проросійські сили знову контролюватимуть 226 голосів у Верховній Раді."
"Фактично, на цих виборах ми голосуємо за те, щоб якнайшвидше увійти до шенгенської зони – або, разом з російською мовою як другою державною, обрати безвізовий режим хіба що до Москви", - наголосив Юрій КОСТЕНКО.
Під час перебування на Рівненщині сьогодні, 25 вересня, лідер УНП Юрій КОСТЕНКО провів зустрічі у Березному, Здолбунові, Дубно та Млинові.


Версія для друку На першу сторінку