>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/15/200711:00 AM

ПОЛТАВЩИНА. Фракція УНП в Новосанжарській райраді вважає, що недовіру голові РДА висловили через відмову діяти на користь приватних інтересів крупних землекористувачів

32 депутати Новосанжарської районної ради – переважно представники Партії регіонів, СПУ, „Нашої України” – проголосували за висловлення недовіри голові Новосанжарської райдержадміністрації Миколі ДОЛИНІ. Фракції УНП та БЮТ відмовилися брати участь у голосуванні. У заяві депутатів фракції УНП з приводу цієї події, зокрема, зазначено, що основною причиною незадоволення діяльністю М.ДОЛИНИ вони вважають „проведення ним земельної політики, незалежної від приватних інтересів крупних землекористувачів”.

Голова фракції Української народної партії у райраді Тетяна ДЕСЯТУН стверджує, що керівникові району „закидали безпідставні й надумані звинувачення з метою його дискредитації", а ситуативна більшість під час голосування, за її словами, "схоже, була створена шляхом підкупу чи залякування окремих депутатів”.

„Ми впевнені, що тільки задля забезпечення власної монополії користування землями сільськогосподарського призначення району до ради на виборах 2006 року балотувався за списками виборчого блоку "Наша Україна" нинішній голова ради, представник підприємницьких структур, переважно російських, Ю.Я. ЛЕБЕДИН, - ідеться в заяві. - Безпринципна, на наш погляд, політика керівника виборчого штабу "Нашої України" С.М. ДЖАЛОЇ дала Можливість Лебедину, не будучи членом жодної демократичної партії, очолити список блоку і протягти до ради 14 залежних від нього осіб, що разом із землекористувачами, які пройшли під прапорами „Пори”, блоку ЛИТВИНА та поодиноких перебіжчиків з інших партій, забезпечило йому сталу більшість у раді”.

Те, що Ю.ЛЕБЕДИН рідко з’являється на робочому місці в районній раді, вважають представники фракції УНП, „свідчить про те, що інтереси територіальної громади району йому байдужі, а займана посада необхідна тільки для здійснення власних підприємницьких цілей”.

„М.ДОЛИНА не виправдав його сподівань і сприяв приходу в район ефективних, відповідальних перед людьми сільськогосподарських інвесторів, у тому числі й закордонних, чим підняв планку матеріальних запитів орендодавців на невигідний ЛЕБЕДИНУ і його "колегам" по виснажливому використанню землі, рівень”, - говориться в заяві.

„Вважаємо дії так званої більшості безпідставними й такими, що здійснені виключно на користь Ю.Я. ЛЕБЕДИНА та його прибічників – крупних землекористувачів, але які жодним чином не відповідають інтересам пересічних членів районної територіальної громади,” – сказано в заяві фракції Української народної партії у Новосанжарскій райраді, що на Полтавщині.


Версія для друку На першу сторінку