Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/26/200803:13 PM

Юрій КОСТЕНКО не вірить, що ЛИТВИН реанімує демократичну коаліцію, але вірить у дострокові вибори

«Нині дуже важко збагнути куди прямує український політикум. За неповний рік роботи окрім галасування, що є демкооліція, нічого принципового не змінилося. У цій ситуації, найімовірніше, будуть нові дочасні вибори до парламенту. Реанімація демократичної коаліції, навіть за участю Литвина, це лише риторика», – про це заявив сьогодні, 25 вересня, на прес-конференції в Івано-Франківську народний депутат України, лідер УНП Юрій КОСТЕНКО.

За словами Юрія КОСТЕНКА, говорити сьогодні про українські інтереси у Верховній Раді України – смішно, адже антиукраїнський потенціал у парламенті 6-го скликання – найбільший з усіх попередніх скликань.

“Базові протиріччя між фракціями НСНУ і БЮТ зберігаються, а розвиток подій у парламенті, починаючи з 2 вересня, міг призвести до зміни державних пріоритетів в напрямку згортання усього демократичного і усього національного”, – сказав нардеп.

Водночас Юрій КОСТЕНКО зазначив, що 3 або 16 жовтня Президент може підписати укази про розпуск парламенту 6 скликання і про чергові позачергові вибори.

http://zik.com.ua/ua/news/2008/09/25/151244


Версія для друку На першу сторінку