>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/25/200703:27 PM

Олександр ТОДІЙЧУК: “Засудження «газового ОПЕК» в США, а пізніше і в ЄС, перешкодить створенню умов для монополізації світового газового ринку”
„Ініціатива американських конгресменів щодо протидії створенню “газового ОПЕК” за участю РФ, Ірану та інших країн – постачальників природного газу на світовий ринок є позитивним кроком і для України, і для всієї міжнародної спільноти”, - заявив представник Блоку “Рух-Українська правиця” від Української народної партії, голова групи експертів з виконання Меморандуму з енергетичної співпраці України з Євросоюзом Олександр ТОДІЙЧУК.
“Природні ресурси є надбанням людства. Тому їхнє використання з метою політичного шантажу, як це робить Росія, є неприпустимим”, - наголошує Олександр ТОДІЙЧУК. На думку політика, „ухвалення документу по засудженню „газового ОПЕК” у США, а пізніше і у Європі”, перешкодило „б створенню умов для монополізації світового газового ринку кількома країнами – добувачами газу, створивши додаткові застереження для політиків щодо занадто вільного використання енергетичної карти у політичних справах”.
Американські конгресмени, які 22 червня внесли в Конгрес США відповідний законопроект, пропонують вважати будь-які дії зі створення “газового ОПЕК” чи іншого механізму неринкового регулювання цін недружнім актом щодо безпеки США і світу в цілому. Конгресмени вказують, що Росія неодноразово намагалася використати свою роль постачальника енергоносіїв для політичного тиску на Україну, Білорусь і Грузію.


Версія для друку На першу сторінку