>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200604:00 PM

Володимир ДЯЧУК: «Російські газові інсинуації – не що інше, як політична провокація напередодні виборів»

«Для того, щоб стверджувати, що Україна незаконно перевищує власні ліміти споживання, і при цьому ще й забирає додаткові постачання російського газу в Європу, потрібно в ЗМІ оприлюднити реальну, достовірну інформацію по всіх параметрах», - заявив представник Харківської обласної організації Української народної партії, директор Українського науково-дослідного інституту природних газів (УкрНДІгаз) Володимир ДЯЧУК.

«Я переконаний, що російські газові інсинуації – не що інше, як політична провокація напередодні виборів. У випадку проходження успішних виборів для Кремля, про газову проблему швидко забудуть. І всі забудуть про російські урядові телеграми із трактуванням «припинити перебори газу», - повідомив директор УкрНДІгаз Володимир ДЯЧУК.

«Я оцінюю ситуацію як фахівець. Україна має газ за контрактом, газ із власних сховищ і підвищений рівень власного видобутку для ліквідації наслідків морозів. Чому сьогодні Росія не може оприлюднити для ЗМІ умови контракту? Якщо порушуються умови договору, то Україна, в першу чергу, як відкрита і демократична країна, зацікавлена в тому, щоб відстояти своє чесне ім’я ділового партнера для цілого світу», - переконаний Володимир ДЯЧУК.


Версія для друку На першу сторінку