>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200712:00 PM

УНП вважає звільнення двох найбільш успішних керівників РДА Рівненщини `аморальним`
ЗАЯВА Української Народної Партії щодо незаконних звільнень Президентом України
керівників державних адміністрацій на Рівненщині
24 січня 2007 року Президент України видав розпорядження про звільнення з посад голів Сарненської та Радивилівської райдержадміністрацій В.БАГНІЯ та Ю.ВОВКА, мотивуючи це неналежним виконанням службових обов'язків. Йдеться про найбільш успішних керівників на Рівненщині, що підтверджується високим рівнем соціально-економічного розвитку очолюваних ними районів. На відміну від попередніх звільнень, ці розпорядження не лише дивні, але й аморальні, бо є, по суті, „вовчим квитком” патріотам України.
Нажаль, Віктор ЮЩЕНКО та його Секретаріат не створювали комісії, як того вимагала УНП, не цікавилися справжнім причинами, якими керувався нинішній голова облдержадміністрації В.МАТЧУК, підписуючи подання про звільнення успішних районних керівників.
Після звільнення в травні 2006 року голови Рівненської облдержадміністрації, представника УНП Василя ЧЕРВОНІЯ та приходом на цю посаду Віктора МАТЧУКА (НСНУ), на Рівненщині відбулося повернення на керівні посади одіозного М.СОРОКИ та інших людей, що активно підтримували режим Л.КУЧМИ і В.ЯНУКОВИЧА, - Ю.БЛАГОДИРА, А.ЛАВРЕНЧУКА, В.НОВАКА та ін. А водночас почалося масове переслідування та звільнення з роботи представників Української Народної Партії.
Під тиском Партії регіонів і розпочалися кадрові чистки. Посадовці, що не задекларували свою лояльність особисто Прем’єр-міністру, одразу потрапили до «чорного списку» кандидатів на звільнення. Передусім це активісти виборчої кампанії В.ЮЩЕНКА, керівники його виборчих штабів чи довірені особи – члени УНП.
Уже на четвертий день перебування на посаді голови облдержадміністрації В.МАТЧУК запропонував 11 головам райдержадміністрацій – активістам або прихильникам УНП написати заяви на звільнення. Для дискредитації цих районних керівників було створено спеціальні комісії, залучені правоохоронні органи, які висмоктували з пальця звинувачення, що, хоч і луснули як мильні бульбашки після розгляду в судах, стали основою необґрунтованих подань на ім’я Президента, щодо звільнення.
Кадрові чистки торкнулися й керівників обласних управлінь та державних установ – призначених за рекомендацією УНП. Чергове звільнення з посади головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні, заслуженого лікаря України, професіонала і патріота, члена УНП М.СЕМАНІВА, яке відбулося 25 січня, стало ще одним свідченням цинізму, та переслідувань з політичних мотивів. Бо всім відомо, що хірург Семанів – це знак якості для Рівненщини; це лікар, який виконав понад десять тисяч складних операцій, врятував тисячі людських життів.
УНП наголошує, що кадрова політика на Рівненщині посилює зневіру мешканців краю у справедливості і не додає авторитету владі, а політичний терор щодо представників патріотичних партій та формування керівної ланки з представників та прихильників Партії регіонів, яка не має політичної підтримки на Рівненщині, є брутальним викликом усій демократичній громадськості краю, спробою поставити на коліна тих, хто не підтримує нинішній режим.
УНП заявляє свій рішучий протест такої політики і вимагає від Президента України негайного скасування безпідставних розпоряджень про звільнення В.БАГНІЯ, Ю.ВОВКА та відновлення на посаді головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні М.СЕМАНІВА.

Голова Української Народної Партії