>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


02/06/2006

ЧЕРНІГІВЩИНА. Український Нардний Блок Костенка і Плюща затвердив список своїх кандидатів до обласної ради без олігархів

Восьмеро з першої десятки кандидатів у депутати до Чернігівської обласної ради від Українського Народного Блоку Костенка і Плюща є членами Української народної партії. Список складається із 55 кандидатур, в ньому три голови районних державних адміністрацій – члени УНП. „Наш список здатний здобути не менше 10 відсотків голосів виборців на Чернігівщині”, - вважає голова Чернігівської обласної організації Української народної партії, народний депутат Володимир СТУПАК.

Конференція двох партійних обласних організацій, які представляють на Чернігівщині Український Народний Блок Костенка і Плюща, сформувала список своїх кандидатів до обласної ради. В першій десятці – народний депутат Володимир СТУПАК, генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника „Чернігів стародавній”, перший голова Руху в області Валерій САРАНА, заступник начальника обласного управління екології та природних ресурсів Людмила ІВАШКО, генеральний директор сільськогосподарського підприємства „Борзна – Агроінвест” Іван ІВАНІЙ, начальник обласного управління культури та туризму Юрій СОБОЛЬ, голова обласного товариства „Просвіта” імені Т.Шевченка, заступник редактора газети „Сіверщина” Василь ЧЕПУРНИЙ, викладач Чернігівського музичного училища ім. Л.Ревуцького Лариса КУРОВСЬКА, голова Носівської районної державної адміністрації Микола АНДРІЄНКО, фермер з Мени, голова обласної організації Партії вільних селян і підприємців Микола ЯНКОВЕНКО, директор Чернігівської філії Європейського університету Володимир Гаврилов.

У списку нема людей, „засвічених” на виборах у біло-блакитних таборах. Певним винятком у списку себе вважає Іван ІВАНІЙ – керівник сільгосппідприємства, довірена особа Івана ПЛЮЩА, який свого часу був у комуністичному райкомі, в команді „озимих”, але вже давно займається виробництвом. „Іван Степанович мене переконав, що треба йти з українською патріотичною силою, щоб не завозили урядові ліберали в Україну заморську картоплю та турецький ширвжиток”, - говорить Іван ІВАНІЙ.


Версія для друку На першу сторінку