>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/14/200611:55 AM

ХЕРСОНЩИНА. УНП провела акцію протесту проти рішення облради підтримати створення у ВР антикризової коаліції

Херсонська обласна організація Української народної партії на центральній площі провела акцію протесту проти скликання позачергової сесії Херсонської облради. Учасники вимагали зняти з порядку денного питання про підтримку обласною радою створення у Верховній Раді антикризової коаліції.

Херсонська обласна організація наголошує: «окрім того, що скликання позачергової сесії виходить за рамки повноважень місцевого самоврядування й носить суто політичний характер, про скликання сесії депутатам та політичним партіям стало відомо лише напередодні». Така оперативність й утаємниченість скликання сесії, наголошує голова Херсонської обласної організації УНП Олександр ЮХНЕНКО, пояснюється тим, що «УНП вже проводила масову акцію протесту під час розгляду на минулій сесії російськомовного питання». «Тоді неконституційні й антиукраїнські рішення облради викликали хвилю громадського протесту в регіоні у вигляді круглих столів, прес–конференцій, численних заяв та звернень до правоохоронних органів, протестів прокурора. Цього разу депутати потрапляли в приміщення облради з “чорного” входу, минаючи намети пікетуючих й ховаючись від Херсонських виборців.», - зазначає він.

Олександр ЮХНЕНКО також зазначив, що «питання відповідності місцевої влади на Херсонщині вимогам Конституції України й досі залишається відкритим», оскільки «міліція, незважаючи на попередження УНП про мітинг, намагалась завадити акції протесту».


Версія для друку На першу сторінку