Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


12/14/200601:30 PM

Комісія з’ясує, звідки на Львівщині беруть зайві гроші
Тимчасова контрольна комісія з вивчення питання щодо використання бюджетних коштів головним управлінням охорони здоров'я облдержадміністрації протягом 2004-2006 років, з’ясовує чому ЛОДА не змогла минулого року використати 12 млн. грн.
В листопаді цього року з ініціативи депутата Львівської обласної ради, представника Української народної партії, Олега НЕМЧІНОВА, було створено тимчасову контрольну комісію з вивчення питань щодо використання бюджетних коштів головним управлінням охорони здоров'я ОДА протягом 2004-2006 років. Як з’ясувала комісія, наприкінці грудня 2005 року Львівська область повернула до Держбюджету понад 12 млн. грн, які на початку місяця були перераховані з Києва на потреби медицини.
«Ці кошти 23 дні пролежали на рахунку загального фонду бюджету області, і лише в останній день перед закриттям бюджетного року були перераховані Головному управлінню охорони здоров'я ОДА» – заявив представник комісії НЕМЧІНОВ.
Тимчасова комісія 12 грудня зробила офіційне подання у три інстанції – Головне управління охорони здоров’я ЛОДА, Держказначейство та до керівництва Львівської ОДА. «Ми хочемо отримати відповідь або від губернатора, або від його заступника – хто відповідальний за те, що Львівщина так легко відмовилася від таких величезних сум? З яких статей було взято 12 млн. гривень, якими ЛОДА компенсувала підвищення зарплат та зростання вартості комунальних послуг у другій половині 2005 року, для компенсації яких Кабінет міністрів власне і виділив Львівській медицині 12 мільйонів» - наголосив НЕМЧІНОВ.


Версія для друку На першу сторінку