>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200604:02 PM

Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ: “Харківська область увійшла в першу пя’тірку лідерів по Україні”

«За результатами оцінки діяльності ради міністрів АР Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у січні - листопаді 2005 р., Харківська області впевнено входить у першу п’ятірку», - заявив заступник голови обласної державної адміністрації, голова обласної організації Української народної партії Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ у прямому ефірі «Радіо Слобожанщина».

«Динаміка роботи влади показує вражаючі результати. За результатами загальної оцінки роботи обласної державної адміністрації ми вийшли на четверте місце по Україні (на початку січня Харківська область займала восьме місце). Такий показник, як оплата населенням житлово-комунальних послуг, дозволив зайняти в загальному рейтингу п’яте місце, по інтенсивності міжрегіональної міграції на 1000 жителів – третє», - заявив Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ.

«Великі досягнення влада продемонструвала в економічному секторі. Темпи зростання обсягу прямих іноземних інвестицій вивели Харківську область у першу трійку лідерів. По темпах зростання кількості малих підприємств ми вийшли на четверте місце. За кількістю створених нових робочих місць – шосте місце по Україні. Це дуже хороші показники ефективності роботи влади», - переконаний заступник голови обласної державної адміністрації.

«Мені не зрозуміло лише одне: яким чином деякі політичні сили як на Харківщині, так і в усій Україні, збираються переконати людей в тому, що при їхній владі було все набагато краще? Адже для цього потрібно мати на руках конкретні показники, а не порожні профанації», - звернувся до слухачів Василь ТРЕТЕЦЬКИЙ.


Версія для друку На першу сторінку