>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/27/2004

Дмитро ПАВЛИЧКО оприлюднив текст звернення народу України, який зібрався на Майдані незалежності, до Верховного суду України


(повний текст Звернення )

Шановні члени Верховного Суду України!


В результаті відвертого, цинічного фальшування виборів Президента України, про що свідчать численні та незаперечні докази, які підтверджені вітчизняними та міжнародними спостерігачами, повстав народ. Народ - носій суверенітету, єдине джерело влади. Згідно з Конституцією народ має право не виконувати злочинних розпоряджень та наказів і будь-якими засобами захищати своє вільне волевиявлення.

Шановні судді! Сьогодні від вас залежить законне і мирне врегулювання загрозливого стану, який може обернутись у криваву трагедію. Від вас залежить, чи Україна піде дорогою демократії, верховенства права, чи піде шляхом тоталітаризму, потоптання загальнолюдських прав, жорстокої боротьби за правду і свободу. Ви сьогодні - єдина гілка влади, здатна бути арбітром, коли інші гілки влади неспроможні консолідувати суспільство.

Від вас залежить, чи впаде на вас з вашої ж волі тягар ганебного рішення ЦВК, чи ви підтримаєте справедливу, дійсно правову оцінку, яку результатам виборів дав повсталий народ.

Шановні судді! Ви зобов'язані об'єктивно вивчити скарги та документи, що їх подали до розгляду сторони протистояння, та виступити, як совість нації, сказати правду не лише перед українським народом, а й перед світовою громадськістю, увага якої сьогодні прикута до України та до вас.

Ми ждемо від вас справедливого рішення, яке відновить правду народного

волевиявлення, не образить почувань мільйонів українців, об'єднає націю,

підніме авторитет нашої держави у світі, покаже вашу чесність, мудрість та

відданість верховенству прав.

Звернення було підтримано тисячами громадян, його виголосив на мітингу письменник Дмитро Павличко.


Версія для друку На першу сторінку