>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/31/200303:21 PM

Олександра СЛОБОДЯНА переобрано президентом ЗАТ “Оболонь”

30 жовтня відбулися щорічні загальні збори стовідсоткового національного виробника ЗАТ “Оболонь”, про проведення яких було попередньо оголошено у засобах масової інформації, а також листами. У зборах взяли участь акціонери та їх представники, які в сукупності володіють 87,31% голосів.

Під час загальних зборів було розглянуто всі питання порядку денного та ухвалено відповідні рішення. Було затверджено звіт виконавчого органу про фінансово-господарську діяльність, звіт та висновки ревізійної комісії про роботу товариства у 2002 році. Учасники зборів дали позитивну оцінку роботи товариства, адже порівняно з 2001 роком, не зважаючи на загострену конкуренцію в пивобезалкогольній галузі України та незаконну спробу скупки акцій Донецькою промислово-фінансовою групою, ЗАТ “Оболонь” спрацювало прибутково та досягло приросту виробництва продукції в 12,4 %. Зборами також було затверджено порядок виплати дивідендів за 2002 рік у розмірі 50 грн. 90 коп. на акцію.Було обрано новий склад Ради товариства. На новий термін Президентом ЗАТ “Оболонь” на громадських засадах знову був обраний народний депутат України Олександр СЛОБОДЯН, за кандидатуру якого проголосувало 99,58% учасників зборів.

“Я хотів би зазначити, що збори проводилися, як завжди, чітко, злагоджено та в рамках законодавства України. За 2002 рік підприємством було сплачено в різні рівні бюджету більше 300 млн. грн. податків та зборів, – коментує голова Ради акціонерів Сергій БЛОЩАНЕВИЧ. – На зборах було розглянуто передбачені порядком денним питання, прийняті рішення, які забезпечать подальше зростання добробуту наших акціонерів і всіх працівників ЗАТ “Оболонь”.


Версія для друку На першу сторінку