>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/29/200505:29 PM

Юрій КОСТЕНКО переконаний, що проведення виборів до ВР та до місцевих органів влади в один термін, відповідає Конституційним вимогам

“Проведення виборів до ВР та до місцевих органів влади в один термін, відповідає Конституційним вимогам, а сьогоднішнє голосування у парламенті – це послідовність, якою керується ВР у прийнятті тих чи інших рішень”, - наголосив лідер Української народної партії Юрій КОСТЕНКО, коментуючи прийняття внесеного спікером Володимиром ЛИТВИНОМ проекту постанови (№ 8447) про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2006 році.

Разом з тим Юрій КОСТЕКО наголосив на необхідності розведення у часі виборів до парламенту і місцевих органів влади. За його словами, це треба робити упродовж наступної каденції ВР, “готуючи відповідну законодавчу основу, коли ми відпрацюємо принципово інший спосіб формування влади - на основі формування партійних програм, а не грошових лантухів”.

“Думаю, проведення виборчої кампанії на основі змагання між партіями – це елемент, який ми маємо опрацювати на цих виборах і який дасть можливість зробити другий крок – розвести у часі вибори до ВР і до місцевих органів влади. Партійна виборча система на цих виборах може спрацювати лише тоді, коли команди будуть сформовані на усіх рівнях влади. Це реально покаже виборцям, чи є такі партії, чи це лише виборчі проекти”, - зауважив лідер УНП.


Версія для друку На першу сторінку