>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


07/25/200304:39 PM

Олекса ГУДИМА підрахував рівень тінізації Пустомитівського району і закликає звільнити голову райдержадміністрації, який “чомусь не підтримує закликів президента Л.КУЧМИ до боротьби з тіньовою економікою”

У тому, що Пустомитівський район є одним із лідерів тіньової економіки Львівщини, вкотре переконався народний депутат України, голова Львівської обласної організації Української Народної Партії Олекса ГУДИМА.

Перебуваючи у с.Виннички Пустомитівського району, він з’ясував, що промислова агрофірма «Винниківська», яка використовує місцевий кар'єр піску, за даними податкової інспекції, за півроку добула 5000 м3 піску. Насправді таку кількість піску видобувають за тиждень. Рівень тінізації досягає 80%. Приватна фірма, яка щодня видобуває піску на суму понад 5000 гривень, спромоглася поповнити рахунок сільської ради за півроку на суму 1700 грн. За приблизними підрахунками О.ГУДИМИ, державний бюджет не отримав податків на суму понад 100 тисяч гривень.

Цікаво, що депутатом районної ради від с.Виннички є голова Пустомитівської РДА Мирон МЕЛЬНИК, який чомусь не підтримує закликів президента Л.КУЧМИ до боротьби з тіньовою економікою.

О.ГУДИМА вимагає від голови Львівської облдержадміністрації п.О.СЕНДЕГИ звільнити із займаної посади голову Пустомитівської РДА М.МЕЛЬНИКА, від голови ДПА у Львівській області С.МЕДВЕДЧУКА та прокурора Львівської області Є.БЛАЖІВСЬКОГО притягнути до відповідальності осіб, відповідальних за ухиляння від сплати податків.


Версія для друку На першу сторінку