>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


01/31/200505:42 PM

Депутати Івано-Франківської облради закликають правоохоронців свідчити проти керівництва

Упродовж кількох тижнів Івано-Франківський міський суд розглядає справу за позовом начальника обласного УМВС генерала Василя ПЛАВЮКА про захист честі, гідності і ділової репутації. 17 грудня 2004 р. Івано-Франківська облрада ухвалила рішення „Про недовіру керівникам правоохоронних органів та окремим підрозділам обласної державної адміністрації”. Таким чином, вважає генерал, депутати поширили про нього недостовірну інформацію, внаслідок чого порушили його „особисті немайнові права – право на честь, гідність та ділову репутацію”.

Пан ПЛАВЮК наголошує, що проти нього „не порушено жодної кримінальної справи” і його вину „не доведено і не встановлено вироком суду”. Генерал просить суд відкликати рішення облради, визнавши його незаконним. За словами представника обласної ради в суді В.МИКИТЧАКА, в комісії облради є достатньо матеріалів, щоб у суді довести обґрунтованість рішення обласної ради щодо висловлення недовіри керівникові прикарпатської міліції. Він також закликав надати свідчення щодо фактів зловживань під час виборів 2004 р. рядових правоохоронців, оскільки саме через втягування керівництва УМВС у процес фальсифікацій була висловлена недовіра керівнику обласного управління міліції.

В той же час позачергова сесія облради повинна розглянути питання зловживань в обласній лікарні. Про це на прес-конференції повідомили члени комісії облради з питань захисту прав людини та тимчасової контрольної комісії облради з питань розслідування фактів фальсифікацій під час виборів.

За словами голови комісії облради з питань розслідування фактів фальсифікацій під час виборів, голови Івано-Франківської міської організації УНП Ярослави УЛЬВАНСЬКОЇ, депутати повинні дати оцінку факту передачі приватній структурі харчоблоку обласної лікарні, на яку з обласного бюджету виділено понад 2 мільйони гривень, а також фактові звільнення впродовж одного дня 30 працівників блоку.

Ярослава УЛЬВАНСЬКА поінформувала і про факти шантажу щодо членів комісії, переслідування правоохоронців, котрі свідчать щодо фальсифікацій. За її словами, Генпрокурор України, визнавши законним рішення сесії облради про відставку керівників правоохоронних органів області, не визнав за доцільне звільнити обласного прокурора з посади. Тому скликання позачергової сесії облради на часі.

На розгляд сесії також планують винесені матеріали щодо придбання Прикарпатською фінансовою компанією (за деякою інформацією, до неї має відношення екс-губернатор Прикарпаття Михайло ВИШИВАНЮК) об’єктів Міністерства оборони, зокрема, історичної пам’ятки — палацу Потоцьких, а також питання продажу сотень гектарів лісів туркомплексу “Буковель”.


Версія для друку На першу сторінку