>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


08/06/200703:53 PM

Ганна СКРИПНИК: «Ще один приклад професіоналізму лівих міністрів: Міністерство охорони здоров’я комуніста Юрія ГАЙДАЄВА заробило на махінаціях з оздоровленням дітей 32 мільйони гривень»

Українська народна партія закликає Генеральну прокуратуру відкрити кримінальну справу за результатом аудиту Рахункової палати щодо використання коштів Держбюджету, виділених Міністерства охорони здоров’я в 2006 році і січні-червні 2007 на санаторне лікування дітей, яка виявила розтрати у розмірі 32 мільйонів гривень,» - заявила представниця «Правиці» від Української народної партії, академік Ганна СКРИПНИК. Як стало відомо, Рахункова палата встановила масові зловживання керівництвом Міністерства охорони здоров’я під час виконання програми з санаторного лікування дітей.

"Дії міністерства Юрія ГАЙДАЄВА, який, як відомо, потрапив у першу п’ятірку передвиборчого списку КПУ, доводять, що в теперішньому уряді зібралися тимчасові люди з однією метою – власного збагачення," - зазначила представниця УНП. На думку Ганни СКРИПНИК, "красти у власних дітей – найбільший злочин перед Законом, Богом та людьми".

«Всі причетні до махінацій з «дитячими грошима» повинні відповісти за законом, в тому числі й міністр охорони здоров’я комуніст Юрій ГАЙДАЄВ,» - підсумувала Ганна СКРИПНИК. Водночас вона не виключила, що "під час виборчої кампанії від комуністів ми почуємо багато критики на адресу демократів і не менше запевнень у непорушній чесності послідовників Леніна".


Версія для друку На першу сторінку