>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


06/30/200506:54 PM

ПРИКАРПАТТЯ. Концерт Руслани прийшов за підтримки обласної організації УНП

У середу, 29 червня, в Івано-Франківському обласному музично-драматичному театрі відбувся виступ переможниці конкурсу „Євробачення-2004” Руслани ЛИЖИЧКО з програмою “Дикі танці”.

Єдиною політичною силою Прикарпаття, яка підтримала виступ своєї знаменитої землячки, стала Івано-Франківська обласна організація Української народної партії. За словами лідера прикарпатських українських народників Віктора АНУШКЕВИЧУСА, підтримка акції Руслани була для обласної організації УНП справою честі. “Руслана ЛИЖИЧКО разом з тисячами наших земляків виборювала демократію на Майдані Незалежності. Вона - символ оновленої України, яка прагне бути частиною цивілізованої Європи. Крім того, українські народники не могли не підтримати нашу землячку, справжню патріотку, для якої національні цінності - не порожній звук” , - зазначив Віктор АНУШКЕВИЧУС.

Програма Руслани “Дикі танці” пройшла в Івано-Франківську при повному аншлагу у присутності понад тисячі глядачів. „Такої підтримки публіки, як в Івано-Франківську, я не відчувала з часів участі в „Євробаченні-2004”, - зазначила співачка на прес-конференції по закінченні виступу. - Це були кайфово-ейфоричні дикі танці”


Версія для друку На першу сторінку