>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/25/200702:36 PM

ПОЛТАВЩИНА. Прихильники ЯНУКОВИЧА напали на намети НУ-НС у Кременчуці, а напередодні з міського парку зник пам’ятник яйцю
У Кременчуці, перед мітингом лідера Партії регіонів Віктора ЯНУКОВИЧА, який 25 вересня відвідує Полтавщину, бритоголові молодики напали на намети, виставлені штабом блоку «Наша Україна-Народна самооборона».
Як повідомив прес-службі УНП представник блоку, голова Автозаводської районної в м.Кременчуці організації Української народної партії Олександр ХАРЧЕНКО, помаранчеві намети стояли в центрі Кременчука й у попередні дні. Сьогодні вранці на площі Перемоги, де мав виступати В.ЯНУКОВИЧ, стояло п’ять наметів НУ-НС, у кожному з них було по двоє агітаторів. Раптом з’явилися якісь молодики й почали ламати металеві конструкції наметів. Захищати майно довелося самотужки: між "нашоукраїнцями" й нападниками виникла бійка. Дісталося й О.ХАРЧЕНКУ: бритоголові не зважили на його поважний вік.
Тим часом, за словами О.ХАРЧЕНКА, нападники забрали зламані намети й прапори НУ-НС до свого автомобіля. Правоохоронці, що прибули на місце події, затримали трьох молодиків і їхню машину.
А напередодні з Центрального парку культури й відпочинку Кременчука «Придніпровський», зник пам'ятник яйцю, встановлений ще у 2003 році. Як повідомили інформагентства, невідомі розбили бетонне яйце і міська влада нібито відправила пам'ятник на реконструкцію. Заступник міського голови Кременчука Василь ХОМЕНКО заперечує зв’язок між хуліганськими діями і приїздом ЯНУКОВИЧА. Однак кременчужани підозрюють, що пам'ятник відвезли спеціально: він може викликати неприємні асоціації у високопосадового гостя.
Заступник голови виборчого штабу Кременчука «Наша Україна-Народна самооборона», депутат міськради Олександр УРІН заявив, що, за його інформацією, яйце ніхто не розбивав. «Є серйозна підозра, що зникнення яйця прямо пов'язане із приїздом ЯНУКОВИЧА». Також він спростував інформацію, що яйце могли перенести у зв'язку з реконструкцією парку. «Реконструкція "Придніпровського" запланована на далеке майбутнє» - відзначив він. О.УРІН додав, що «нашоукраїнцям» погрожували розправою, якщо вони не знімуть свої намети до приїзду ЯНУКОВИЧА.
Настя ТОПОЛЯ, Полтава, (0532) 50-85-85.


Версія для друку На першу сторінку