Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


05/25/2004

МОСІЮК вважає, що Лівадійська зустріч чотирьох Президентів - початок кінця “операції ЄЕП”

“Відсутність конкретних результатів на Лівадійський зустрічі президентів України, Казахстану, Білорусі і Росії щодо ЄЕП є закономірним наслідком та підтвердженням прогнозів та оцінок, які давала Українська народна партія. Фактично, відсутність результату свідчить про початок кінця “операції ЄЕП””, - заявив голова Аналітичної ради Української народної партії, член Центрального проводу Народної партії Олександр МОСІЮК.

Зокрема, аналітик наголосив: “Як і в процесі укладення угоди, так і процесі спроби її реалізації, було зрозуміло, що позиції та пріоритети країн були дуже різними. Тому звести їх до спільного знаменника було практично неможливо. Оскільки, митний союз суперечить прагненню України якнайскоріше стати членом СОТ, зона вільної торгівлі без вилучень і обмежень економічно не вигідна Російській Федерації, Білорусь не може домовитися із Росією щодо цін на газ”.

“Для Росії ЄЕП – геополітичний проект, в якому повністю відсутня економіка. Наприклад, якщо взяти Україну, то весь товарообіг України та Росії складає 6% в товарообігу РФ. Тому для Росії ЄЕП, як неодноразово заявляла Українська народна партія, - геополітична спецоперація по втягуванню колишніх радянських країн в орбіту своїх інтересів”, - зазначив Олександр МОСІЮК.

Голова Аналітичної ради Народної партії вважає, що в подальшому чекати якихось конкретних домовленостей, які дозволять ЄЕП запрацювати на взаємовигідних умовах, не варто.


Версія для друку На першу сторінку