>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/19/2004

Депутатські запити народного депутата України Георгія МАНЧУЛЕНКА до Генерального прокурора України Г.Васильєва, голови Служби безпеки України І.Смешка, міністра внутрішніх справ України М.Білоконя (начальника Управління державної охорони України В.Строгого) щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до так званого замаху (метання яйця у Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. в Івано-Франківську) (№ 2820, №2820-1)

21. 10. 2004 р. Депутатський запит народного депутата України Георгія МАНЧУЛЕНКА до Генерального прокурора України Г.ВАСИЛЬЄВА, голови Служби безпеки України І.СМЕШКА, міністра внутрішніх справ України М.БІЛОКОНЯ (щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до так званого замаху (метання яйця у Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. в Івано-Франківську) (№ 2820)
Шановний Геннадію Андрійовичу!
Шановний Ігоре Петровичу!
Шановний Миколо Васильовичу!

В зв’язку з подіями, які мали місце в Івано-Франківську 24 вересня 2004 року щодо так званого замаху на життя прем’єр-міністра України прошу провести розслідування та надати відповіді на наступні питання:

1) чому так непрофесійно було організовано вихід прем’єр-міністра з автобуса?;
  2) чому охоронці не змогли чи не захотіли захистити В.Ф. Януковича?

  Спочатку Міністерство внутрішніх справ України заявило, що “ніяких важких і тупих предметів” у Прем‘єр-міністра Віктора Януковича в Івано-Франківську не кидали. “Було тільки яйце”, — уточнила глава департаменту по зв'язках із громадськістю МВС Тетяна Подошевська. Потім почали говорити про декілька важких металевих предметів.

  Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас провести об’єктивні розслідування та надати відповіді у передбачені законодавством терміни за Вашими особистими підписами.

  З повагою, Г.Манчуленко
  ***

  19. 11. 2004 р. Депутатський запит народного депутата України Георгія МАНЧУЛЕНКА до Генерального прокурора України Г.ВАСИЛЬЄВА, міністра внутрішніх справ України М.БІЛОКОНЯ, начальника Управління державної охорони України В.СТРОГОГО щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до так званого замаху (метання яйця у Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. в Івано-Франківську) (№2820-1)

  Шановний Геннадію Андрійовичу !
  Шановний Миколо Васильовичу !
  Шановний Валерію Івановичу !

  На мій запит до Генерального прокурора України, до Міністра внутрішніх справ України, до Голови служби безпеки України щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до так званого замаху на Прем’єр-міністра України Януковича В.Ф. в Івано-Франківську, надійшли відповіді за № 5/2/3-19670 від 02.11.04р. за підписом Заступника Голови служби безпеки України В.Шеремета та Заступника Генерального прокурора України В.Дерези, в останній зокрема повідомляється, що народний депутат України не має права звертатись до органів прокуратури з вимогами, пропозиціями чи вказівками у конкретних кримінальних справах.

  Однак у моєму депутатському запиті не було ні вказівок, ні пропозицій, а лише прохання об’єктивно розслідувати дану справу, щоб покласти край спекуляціям навколо вищеназваного випадку.

  Зважаючи на вищевикладене, прошу Вас провести об’єктивне розслідування, а не вишукувати можливості про затягнення цієї справи.

  З повагою, Г.Манчуленко

  Версія для друку На першу сторінку