>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


10/30/200303:38 PM

Міністерство екології виставить рахунок Росії за будівництво дамби
“Міністерство екології України, за рекомендацією членів Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради щодо забезпечення парламентського контролю над режимом державного кордону у районі острова Коса Тузла, вдасться до експертизи та порахує в грошовому вимірі, яких збитків завдано українській акваторії у районі Керченської затоки в результаті будівництва дамби”, - повідомив ініціатор створення Комісії, член політичної групи УНП В'ячеслав КИРИЛЕНКО.

Він зазначив, що міністерство екології також має “порахувати можливі збитки, які виникнуть протягом наступного року, якщо дамба не буде розібрана, і запропонувати п орядок компенсації українських збитків російською стороною”.

Народний депутат повідомив, що “прикордонники будуть посилювати заставу та розбудовувати інфраструктуру і комунікації, оскільки, як і застерігали представники УНП, проблема Тузли – це надовго, а Росія, скоріш за все, не буде розбирати дамбу”.

Довідка: 28 жовтня відбулося засідання Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради щодо забезпечення парламентського контролю над режимом державного кордону у районі острова Коса Тузла. Члени Комісії заслухали інформацію міністра закордонних справ, міністра екології та керівника Державної прикордонної служби.


Версія для друку На першу сторінку