>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


09/26/200705:00 PM

Степан ХМАРА: „Регіонали» клянуться у відданості демократії, залишаючись прибічниками побиття, погроз та залякувань українських правозахисників”
„Партія регіонів не змінила традиційних підходів, які базуються на «праві сильного». Побиття правозахисників у Полтаві, напередодні виступу Віктора ЯНУКОВИЧА, – це ті ж методи, які використовувались на виборах мера Мукачевого в 2003 році та на президентських виборах 2004 року, коли представників демократичних партій в буквальному сенсі викидали з виборчих дільниць”, - заявив представник блоку «Наша Україна – Народна самооборона» від Української народної партії, колишній дисидент Степан ХМАРА. Так політик прокоментував інцидент у Полтаві, що трапився 25 вересня, перед виступом Віктора ЯНУКОВИЧА. За інформацією інтернет-видання «Майдан-інформ», представники інтелігенції на чолі з відомим полтавським правозахисником Анатолієм БАННИМ так і не змогла розгорнути плакат з написом - «ЯНУКОВИЧ! Тут ти не виграєш!» - поблизу сцени на Театральній площі Полтави. Після гучної команди – «задєржать!» - на демонстрантів налетіли кілька людей в цивільному. Одним з нападників виявився заступник начальника УМВС в Полтавській області підполковник Віталій ХАН.
ХМАРА вважає, що "полтавський інцидент, - ще один аргумент на користь негайного звільнення голови МВС соціаліста Василя ЦУШКА, підлеглі якого використовують службове становище для боротьби з правами і свободами громадян України". Політик вважає, що «ЯНУКОВИЧ та його союзники по кризовій коаліції забули народний гімн «помаранчевої» революції, - „Ми не бидло! Ми не скоти! Ми України дочки й сини!». ХМАРА нагадав лідеру Партії регіонів, що «нестримне обурення людей в 2004 році викликали саме нахабні дії влади, яка попри демонтаж «залізної» завіси часів СРСР намагалася діяти сталінськими методами".
«Той факт, що через три роки після «помаранчевих» подій «регіонали» та нащадки КРПС, соціалісти, витягнули зі скрині історії сталінські методи впливу на народну свідомість, - свідчить, що особистий досвід їх нічому не навчив», - наголошує ХМАРА.
«Дурень наступає на ті ж граблі двічі», - нагадав політик народну мудрість.


Версія для друку На першу сторінку