Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
>>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


03/29/200506:00 PM

ГУДИМА розповість в США про транзитний нафтовий та газовий потенціал України

Із доповіддю про транзитний нафтовий та газовий потенціал України в контексті транзиту каспійських та російських енергоносіїв до ЄС має намір виступти під час міжнародної конференції “Організація українсько-американських бізнесмереж” в Нью-Йорку голова підкомітету з питань газової промисловості парламентського Комітету з питань ПЕК, ядерної політики та ядерної безпеки, заступник голови Української народної партії Олекса ГУДИМА. Конференція триватиме з 28 березня до 3 квітня.

Олекса ГУДИМА вважає, що цей форум, який відбувається напередодні першого візиту Президента ЮЩЕНКА до США, приверне увагу американської громадськості до цього візиту та “покращить розуміння американського суспільства сучасної України”.

Депутат зазначив, що “представить позицію фракції Української народної партії щодо енергетичної безпеки України та можливостей для інвестицій в Україну провідними державами світу, які можуть забезпечити диверсифікацію постачання нафти і газу, як в Україну , так і до ЄС”.

За даними Прес-служби УНП, з української сторони у роботі конференції візьмуть участь народні депутати України, представники різних політичних сил та парламентських комітетів – з питань бюджету Валерій АСАДЧЕВ (Українська народна партія), Володимир МАЙСТРИШИН та Василь ШПАК (Народна партія (аграрна)); з питань промислової політики та підприємництва Юрій ЄХАНУРОВ (“Наша Україна”); з питань аграрної політики та земельних відносин Іван ТОМИЧ (“Наша Україна”); Микола ЯНКОВСЬКИЙ (“Регіони України”); з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки – Олекса ГУДИМА (Українська народна партія). Конференція триватиме до 3 квітня.


Версія для друку На першу сторінку