>>
Подорожуємо Україною - 40 міст і містечок >>
Персоналії
Подорожуємо Україною

контактна інформація:

01004, м. Київ – 004,
вул. Пушкінська, 28А

© copy 2003 р.
дизайн: Віадук-Телеком
платформа: Lotus Domino


11/09/2005

Георгій МАНЧУЛЕНКО вважає, що на заяви КАСАТОНОВА уже мав би відреагувати МЗС, а ГПУ та СБУ – на факт публікації цих заяв кримською пресою

“Простежується чітка тенденція: Росія дуже цілеспрямовано і продумано-агресивно діє практично по всіх векторах стосунків з Україною. Вона просто не рахується з думкою суверенної української сторони”, - говорить депутат фракції Української народної партії, секретар Комітету ВР Георгій МАНЧУЛЕНКО, коментуючи інтерв‘ю колишнього командувача Чорноморським флотом Ігоря КАСАТОНОВА, надруковане газетою «Крымская правда». Той, зокрема, заявив, що “ЧФ Росії базуватиметься у Севастополі й після 2017 року”, і що «Крим рано чи пізно повернеться до складу Росії”.

У подібних заявах Георгій МАНЧУЛЕНКО вбачає «небезпечну тенденцію», зважаючи на те, що аналогічний “прогноз” – тими ж словами – друкувала і кримська газета “Новый Регион” – в інтерв‘ю Костянтина ЗАТУЛІНА від 2 серпня, який також заявляв, що “флот Росії залишиться в Севастополі і після 2017 року”.

На переконання Георгія МАНЧУЛЕНКА, “офіційний Київ має зробити все для того, аби заборонити в’їзд на територію країни політикам, які дозволяють собі подібні заяви». «Я не уявляю ситуації, щоб українські політики під час перебування у Москві повчали Росію, що їм робити, скажімо, з Курилами чи Калінінградською областю РФ. Росія ж діє нахабно, з позицій «старшого брата». Цьому час ставити крапку”, - зазначає депутат.

Георгій МАНЧУЛЕНКО вважає, що «на заяви КАСАТОНОВА та йому подібних уже мало б відреагувати Міністерство закордонних справ України», а «з питань майнових відносин України і Росії в контексті присутності ЧФ відповідним чином мають діяти Фонд держмайна та Кабмін”. Щодо періодичних видань, які «дозволяють собі поширювати антиукраїнську пропаганду й цитувати прямі зазіхання на національний суверенітет», то тут, за словами Георгія МАНЧУЛЕНКА, мають звернути увагу, передовсім, ГПУ та СБУ. “Кримінальну відповідальність у цьому питанні прямо передбачає Кримінальний кодекс України”, - говорить він.


Версія для друку На першу сторінку